דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

קייטנות לחברות ומקומות עבודה

קייטנות למקומות עבודה

אנו מארגנים קייטנות לחברות. לכל חברה נתפרת תוכנית ייחודית בהתאם לצרכים, תקציב, גיל הילדים, מספר שעות, עם / בלי ארוחת צהריים וכל צורך אחר. באפשרותנו לארגן קייטנה שתתקיים במתחם של מקום העבודה, או קייטנה מטיילת שבה אנו אוספים את הילדים בבוקר ממקום העבודה, נוסעים בכל יום למקום מיוחד ומחזירים אותם בסוף היום. ניתן גם ליצור תמהיל של שני הסוגים כאשר הקייטנה המטיילת מתאימה לילדים מסיימי כיתה א' עד ו' והקייטנה שבמתחם החברה מתאימה לילדים צעירים יותר החל מגיל 3.

משנים אווירה ויוצאים מהשגרה

בקייטנה המטיילת יוצאים משגרת היומיום, שוכחים מבית הספר ויוצרים שינוי מרענן באווירה בפעילויות המבוססות על הנאה, העשרה וחוויה חברתית. האווירה בקייטנה מאפשרת לקיים מסגרת אינטימית, מספקת חוויה משותפת לילדי העובדים בה הילדים יוצרים קשרים ביניהם ובכך מתחזק הקשר גם בין ההורים.

כאילו שאנחנו הקייטנה היחידה בקיץ

זו אמירה שאנו שומעים מהילדים לעיתים קרובות בזכות ההקפדה להיות רק באתרים שנסגרים לקייטנה המטיילת באופן בלעדי. אנו נמנעים מלהגיע למקומות המוניים כמו פארקי מים או לונה פארק על מנת להימנע מצפיפות וממצבים בהם אנו נתקלים בילדים מקייטנות אחרות שאינןן באחריותנו.

הילדים כבר לא יכולים לחכות

בבניית התכנית אנו שמים דגש על ביקור במקומות מיוחדים שבדרך כלל לא ניתן להגיע אליהם בטיול משפחתי. בחלק מהאתרים אנו בונים יחד עם הצוות המקומי את הפעילות כך שתתאים לילדים ולאופי הקייטנה.

צוות המדריכים

צוות המדריכים הוא הדבר החשוב ביותר בקייטנה. מדריך שבא במגע עם הילדים, צריך להיות מנוסה, קשוב, אחראי, רגיש ומנהיג. צוות הקייטנה מורכב מאנשי חינוך מקצועיים אשר עושים את עבודתם באהבה ובהנאה. בין אנשי הצוות ניתן למצוא מורים לחינוך גופני, מורים לאומנות, גננות (המדריכות את ילדי כיתה א וצעירים יותר), מדריכים בחינוך הלא פורמלי, מנחים בתכנית מיכא"ל, מורי דרך וחונכים בבי"ס דמוקרטי. לרוב, מצטרף אליהם מדריך מהתיכון בעל ניסיון בהדרכה בתנועות נוער.

ארוחות

במהלך היום הילדים מקבלים שתי ארוחות: ארוחת עשר הכוללת לחמניות, לחם פרוס, פיתות לבחירה ו- 6 סוגי ממרחים וחמוצים. ארוחת צהריים חמה וכשרה אשר מגיעה לאתר בו אנו נמצאים (קייטרינג) הכוללת מנת בשר, פחמימות, ירקות וקינוח. אנו ערוכים, בתאום מראש, לתת מענה לילדים עם רגישויות ולצמחונים.

רישוי וביטוח

הקייטנה מאושרת ע"י משרד החינוך, היא בעלת רישיון עסק וביטוח מלא.

לקוחות מרוצים

הקייטנה המטיילת פועלת החל משנת 1995 במספר ישובים: קריית הסביונים ,ראש העין, שוהם, מודיעין, קריית אונו, אלפי מנשה, ירושלים. החל משנת 2007 הקייטנה פועלת גם עם חברות כאשר בדרך כלל הקשר נוצר על ידי הורים ששלחו את ילדיהם לקייטנה ביישוב והמליצו על הקייטנהה למקום עבודתם.

בין לקוחותינו: