דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

סוזי – מדריכה

היי רוני יקרה!

תודה רבה לך על החוויה המיוחדת ששיתפת אותי בה, לראות איך את מובילה דרך חינוכית, חוויתית, יצירתית, וחברתית המתאימה לכל אחד ואחד בין עם צוות המדריכים ובין עם הילדים ולתת את המענה המדוייק לו הוא זקוק כאילו אין אחר מלבדו וכל זאת בחן ובנעימות אין קץ.

רק אישה עם לב רחב וגדול שכזה, ובעלת שפע בלתי נידלה ויכולת להכיל כל כך הרבה אהבה, מסוגלת להפיץ ולהוביל דרך. מחלקת את הידע שלך עם כל מי משבקש ללמוד את תוכן עיסוקך. הכל באמונה על מנת ליצור חברה טובה יותר המסוגלת לעבוד בשיתוף פעולה, עזרה, סבלנות וסובלנות.

רוני יקרה, היום יש כל כך הרבה פעילויות דומות אך כמו המקור שהוא אַתְּ ודרך תפקודך לא היה ולא יהיה. מכיוון שרגש אמיתי, לב חם ונקי הקיים אצלך וכמובן הידע ונסיון החיים כל אלו, הם החומר המדבק אליך. וכששומעים את תגובת הילדים המאושרים וההורים המתענגים בחום כלפיך וכבר מתכוננים ומדווחים שגם בשנה הבאה הם יצטרפו אליך תוך קביעת עובדה. זהו המענה הנקי והאמיתי לפעולותייך.

יקירה שלי מודה אני לך, ששיתפת אותי בחוויה מדהימה הנקראת "הקייטנה המטיילת של רוני קריין" ונתת לי להרגיש ולראות את האור והאהבה האין סופיים שאת מפיצה סביבך. פשוט זכיתי.

עם המון אהבה אליך,
סוזי (מדריכה)