דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

שנה נוכחית

הופ…. קופצים למים!

יום בבריכה: נקפוץ למים, נאכל אבטיח, פעילויות בתוך ומחוץ למים. איזה אחלה של יום! הבריכה בקיבוץ עינת סגורה לקייטנה המטיילת בלבד. (לא יהיו ילדים מקייטנות אחרות באותו יום).

  המשך...  

על כלבים וחתולים

אימוץ ליום אחד… נשמח כלבלבים חסרי בית בכך שנטפל בהם, נפנק אותם וניתן להם תשומת לב. בתמורה, נקבל הרבה אהבה מהכלבים. הטיפול בחיות מחמד ע"י הילדים מחזק את ביטחונם העצמי ומאפשר להם להפגין אחריות ועצמאות. הקייטנה המטיילת הפכה את הביקור בצער בעלי חיים למסורת על מנת לחזק את ערך ההתנדבות ותחושת הסיפוק בנתינה. חיות המחמד אותן נפגוש ידידותיות לילדים, מחוסנות ונמצאות בהשגחה וטרינרית קבועה.

  המשך...  

גאמפ

השיגעון החדש מאמריקה מגיע לקייטנה המטיילת – פארק טרמפולינות משולב משחקי חברה ושעשועים תוך כדי קפיצה על מגוון הטרמפולינות. אנו מקפידים לעשות חימום לפני העלייה לטרמפולינות ומגוונים את פעילויות הפארק עם משחקי גיבוש וחברה שאינם על הטרמפולינות. הדבר מונע צפיפות על המתקנים ונותן מענה לילדים שמעדיפים פעילויות אחרות.

  המשך...  

שפריץ!

יום בבריכה: נקפוץ למים, נאכל אבטיח, פעילויות בתוך ומחוץ למים. איזה אחלה של יום! הבריכה בקיבוץ עינת סגורה לקייטנה המטיילת בלבד. (לא יהיו ילדים מקייטנות אחרות באותו יום).

  המשך...  

אי הפיראטים

מסיבת סיום באי שודדי הים עם שלל הרפתקאות ואתגרים במים ובאוויר. נגלוש לבריכות רדודות, נאתגר את עצמנו ונראה מהם גבולות האומץ שלנו.

  המשך...  

אל תהיו יבשים!

כאן תמצאו מתקני מים הפועלים בצורות שונות ומכיוונים שונים: מזרקות צבעוניות בצורת פרחים ופטריות, דלי ענק מתהפך, מנהרת מים המתיזה סילוני מים ומזרקות שונות. בסוף החוויה ניתן להיכנס למתקן הייבוש הצבעוני והייחודי שהוא חוויה בפני עצמה ובו ניתן לייבש את גופכם במלואו בתוך שלוש וחצי שניות בלבד. המתקנים הייחודיים יובאו במיוחד מקנדה ומארה"ב. פה אף אחד לא נשאר יבש!

  המשך...  

חווידע

במרכז מדע חוויתי הילדים מתבקשים לגעת, למשש להזיז ולהפעיל את המוצגים והמתקנים השונים. במעבדה הילדים יבצעו ניסויים מפתיעים.

  המשך...  

המסע המופלא

טיול הרפתקאות לאורך הירקון. הליכה בצל האיקליפטוסים לאורך הנחל תוביל אותנו לפינות חמד ואטרקציות. נאכיל את הברווזים, נסייר בשבע תחנות, נכייף באומגה ובמתקני שעשועים. לבסוף נשוט בסירה (הצעירים – בסירה. הגדולים – בסירות פדאלים).

  המשך...  

אתם חופרים לנו – ארכיאולוגיה

ארכיאולוגים ליום אחד! לאחר תדריך בטיחות והסבר כיצד מבצעים חפירה מבלי לפגוע בממצאים, תקבלו כלי עבודה ותתחילו לחפור. לא תאמינו מה תמצאו. דרך חוויתית לגעת בעבר! הפעילות בשיתוף רשות העתיקות

  המשך...  

גבעת הקיבוצים – מכון איילון סודי ביותר!

בגבעת הקיבוצים פעילות מפתיעה שתחזיר אתכם בזמן לתקופה של לפני קום המדינה. תחשפו את הסוד השמור עד כדי כך שלא גילו אותו אפילו לחברים הכי טובים. בחורשה נקים מחנה של אוהלים ונשחזר את האוירה המיוחדת של תנועת הצופים מפעם…

  המשך...  

קולנוע – חוויה מהסרטים

התגעגענו… הקולנוע היה סגור לתקופה ארוכה (קורונה) ובימים אלו ממש האולמות נפתחים. יש כל כך הרבה סרטים חדשים בקולנוע שמחכים לנו. נבחר סרט שעוד לא ראינו ונהנה מהקרנה פרטית

  המשך...  

יום ספורט – אולימפיאדת הילדים

למרות שהוחלט לדחות את מועד המשחקים האולימפים בטוקיו מקיץ 2020 לקיץ 2021 אצלינו המשחקים ממשיכים… נשבור שיאים חדשים, נהנה ממבחר תחנות קבוצתיות וספורטיבית במיוחד נלמד משחקי ספורט שלא הכרנו ונהנה להזיז את הגוף הידעתם?: הגיבור האגדי סון גוקו מסדרת דרגון בול הולך להיות השגריר האולימפי עבור יפן באולימפיאדת טוקיו.  

  המשך...  

גשש בלש – מוזיאון הארץ

בואו להיות בלשים ולגלות כיצד פותרים תעלומות. פריט יקר ערך נעלם מאחת התצוגות במוזיאון! האם תוכלו לגלות באיזו תצוגה מדובר, כיצד נעלם הפריט ומי אחראי לכך? פעילות חקר חוויתית במוזיאון הארץ המשלבת חידוד החושים,חשיבה מקורית וסדנת יצירה    

  המשך...  

לקפוץ לתוך ענן – וייט-פול – בריכת כדורים בלבן

בואו "לעוף" ולקפוץ לתוך 250 אלף כדורים לבנים וליהנות מחוויה המשלבת פעילויות ספורטיביות והנאה. אומגה, באנג’י, קירות טיפוס, טרזן, מגלשה ענקית, קליעה לסל ועוד דרכים להתנסות בהרפתקאות ולא לפחד ליפול…

  המשך...  

מהותי – הרפתקאות באי

ברוכים הבאים לאי ההרפתקאות. בין העצים, החופים, החיות וההרים מסתתרות חידות מסקרנות, משימות מגוונות ומפה מסתורית שעליכם לגלות! כתב חידה ופעילות אינטראקטיבית המפגישים בין אתגרים מסקרנים לבין ערכים, חלומות ושאיפות. פעילות משמעותית שמעמיקה את ההכרות שלך עם עצמך.

  המשך...  

כבוד הנשיא – בית הנשיא הראשון וייצמן

הוזמנו לביתו הפרטי של הנשיא הראשון של ישראל, שם נעזור לד"ר חיים וייצמן לרשום פטנט סודי שיכול לשנות את העולם. משחק חווייתי אינטראקטיבי המפתח עבודת צוות וחשיבה מחוץ לקופסה. (פעילות בסגנון חדר בריחה)

  המשך...  

חיות וחיוכים – ארץ הצבי

נבקר במקלט לחיות בר הזוכות לתשומת לב וטיפול מסור לאחר שנפצעו או ננטשו. נפגוש אנשים מדהימים שעושים קסמים על מנת לרפא את בעלי החיים והופכים את העולם למקום טוב יותר. נשמע סיפורים על הצלת בעלי חיים נדירים שלא רואים כל יום במקום של חמלה ואהבה. נאכיל ונלטף וגם נשתולל במתחם של משחקים, מגלשות ומכוניות באגי פדלים.

  המשך...  

לראות בעיניים אחרות – עיר נגישה

חשבתם פעם איך אדם עם מוגבלות מטייל בטבע? בואו נתנסה: נבקר באתר מונגש, ייחודי בטבע ונתמודד עם מגבלות דרך מנקודת מבט של האחר. נשלב פעילות ספורטיבית חוויתית תוך התנסות עם מגבלה. בנוסף נהנה ממפגש בגובה העיניים עם מנחה שיספר על ההתמודדות עם מגבלה, עם דעות קדומות, סטריאוטיפים וסטיגמות. חוויה מעצימה ומחוללת שינוי (בשיתוף מרכז הדרכה מודל עיר נגישה ונאמני פארק שוהם)

  המשך...  

עשיתי את זה בעצמי – נגריה עבודה בעץ

בסלון ההזדמנויות בכפר טרומן נפגוש את מיכל זוילי שתזמן לנו חוויה מותאמת לילדים של בנייה ועבודה בעץ ברגים ומסמרים. נלמד להשתמש בכלי עבודה ידניים וחשמליים כמו מקדחה פטיש ומברגה, נשתמש בדמיון ונקבל הנחייה מקצועית איך להכין מוצר לטעמנו אותו ניקח הביתה להשוויץ. בזמן שנותר נחבור לאתגר מגבש במשימות של שיתוף פעולה

  המשך...  

ילדי הנינג'ה – בריכה כפר מעש

מתחם פרטי (סגור לקייטנה המטיילת בלבד) בריכות שחייה, מתקני נינג'ה מותאמים לילדים לפי רמות ומתקני לונה פארק לא תרצו לחזור הביתה! הידעתם? המנצח בעונה הראשונה של תכנית הטלויזיה נינג'ה ישראל, היה יובל שמלא שהצליח לעלות לשלב הר המידוריאמה, אך הגיע לפסגה באיחור של שתי שניות בלבד.  

  המשך...  

נפלאות הקרקס

בית ספר לקרקס ליום אחד – הצצה נדירה אל עולם הקרקס נהנה ממופע פרטי של להטוטים, אקרובטיקה ג'אגלינג, תעוזה וצחוק. מפגש עם ניר דב קפלן, היוזם והמנהל של קרקס פלורנטין, שיספר לנו על איזה מן ילד הוא היה ואיך התחיל החלום שלו לעסוק בנפלאות הקרקס. נתנסה בעלייה על מתקני קרקס אמיתיים וסדנאות : הליכה על חבל, ג'אגלינג, טרפז, טיסו, הליכה על קביים, טרמפולינה אולימפית. כל אחד יכול! "קרקס פלורנטין" פועל במתכונת של קרקס מודרני ללא בעלי חיים.

  המשך...  

טיול בהפתעה – כפר בפטיסטים בית לאה

טיול שטח בחלק הנקי של הירקון השופע מים צוננים, יוביל אותנו לפינות קסומות שלא הכרתם. בצל האקליפטוסים, נשכשך רגליים במים, ניסע ברכב ספארי אמיתי ונהנה מהיופי של הטבע. יחד, ברגל וברכב, נגיע למקומות שאף אוטובוס לא יכול להגיע ונחווה חוויה בלתי נשכחת.

  המשך...  

מעבר לכל דמיון – ביאנלה – מוזיאון הארץ

איך הופכים חומר לחלום? מפגש פעיל וחווייתי שכולו בסימן יצירתיות בתערוכת הענק "הביאנלה לאומנויות ולעיצוב"! נגלה ונחקור יצירות העשויות מחומרים מוכרים כמו זכוכית, קרמיקה, נייר, עץ או טקסטיל, אבל מספרות סיפור שהוא מעבר לחומר… יחד נראה כיצד גם מברשת ניקוי ושקית ניילון יכולות להפוך ליצירת אמנות מרהיבה ומעוררת מחשבה, וכיצד באמת אין גבול לדמיון וליצירה האנושית.   לאחר שנספוג השראה מהתערוכה, נמשיך לסדנת יצירה, שבה ניתן לדמיון שלנו להוביל.  

  המשך...  

המירוץ אל הפיצה

משחק קבוצתי בסגנון משחק הטלויזיה "המרוץ למיליון" ומשימות מהנות ומאתגרות. את הפרס תכינו בעצמכם – נתארח בפיצריה שם תכינו את הפיצה האישית שלכם, תרדדו בצק ותפנקו את עצמכם בגבינה ותוספות… איך בא לי כבר פיצה!    

  המשך...  

להכניס צבע לחיים

במוזיאון חדש ומפתיע ובו שלל יצירות של האמן יעקב אגם שנולד בראשון לציון והפך לידוע ומוערך בעולם. חוויה רבת חושים בה הצבע, הצליל, התנועה והמרחב הופכים להיות חלק ממשחק ענק בעולם היצירה. זוהי חוויה מרגשת בה היצירות המוצגות מתחדשות ומתחלפות תוך כדי תנועה של המבקרים במוזיאון. בשילוב מיצג באולם חוויה מיוחד.

  המשך...  

קפיצה לאפריקה – ספארי

רכבת ילדים תיקח אותנו לסיור פרטי ומלהיב ברחבי ספארי שעוד לא הכרנו… נבקר בבית חולים לחיות בר (המוכר מתכנית הטלויזיה "להציל את חיות הבר" בכאן 11) בו מטופלים מידי שנה אלפי בעלי חיים שנפגעים בטבע ולאחר שיקום הם מוחזרים לביתם הטבעי. נצפה בבעלי החיים מקרוב ונשמע סיפורי חיים מרתקים. אזהרה: יהיה קשה שלא להתאהב!   (צילום התמונה: ים סיטון)  

  המשך...  

לשאוף גבוה

כשאתגר וכיף נפגשים… מתחם של קירות טיפוס מותאמים לילדים עם רמת בטיחות גבוהה ביותר (אבטחה אוטומטית חשמלית) הקירות מגוונים ברמתם, מאתגרים ובעלי אלמנטים שונים, כגון: אחיזות המופיעות ונעלמות, טיימרים המודדים את זמן הטיפוס, אורות מובנים המציגים מסלולי טיפוס על הקיר, קיר דמוי סלע ועוד…

  המשך...  

בובה של יום – מרכז תאטרון בובות

חשיפה לעולם הבובנאות שנוגע בכל ילד, בכל גיל. נבקר במוזיאון הייחודי לאמנות תיאטרון הבובות עם מופעי גלריה, סדנאות וצפייה בהצגה. הסיור מונחה ע"י בובנאים שגם יציגו עבורכם הצגות קצרות עם בובות שיגרמו לנו להזדהות עם הדמויות, לצחוק ולשתף. בסדנת הפעלת בובות נלמד להפעיל בובות חוטים (מריונטות) ונתנסה בהכנת בובה אישית אותה ניקח איתנו למזכרת.

  המשך...  

העולם הנעלם – דינוזאורים ואדם קדמון מוזיאון האדם והחי

דינוזאורים: ברוכים הבאים לעולם שנעלם – עולם יצורי הענק, אבות הזוחלים ששלטו על פני כדור הארץ לפני מיליוני שנים. נשמע על תגליות חדשות בנושא דינוזאורים, נלמד על מאובנים ולסיום נקנח בהכנת "מאובן" אותו יוכלו הילדים לקחת עמם. הידעתם: לטי-רקס היו נוצות? לא יכול להיות?… (התשובה היא כן!) מיועד לכיתות א-ג.   הקדמון והטלפון החכם: אתם חושבים שהאימוג'ים הם המצאה של המאה ה- 20? בואו להכיר את האימוג'ים של האדם הקדמון ולראות איך הוא הסתדר בלי טלפון חכם. בדרך חוויתית נענה

  המשך...  

משחקים ביחד – באולינג

יום בילוי עם חברים: נתחיל את היום במשחקי חברה מגבשים ונמשיך במסלולי הבאולינג. הזדמנות לפרגן אחד לשני, ללמוד אחד מהשני וליהנות ממה שחשוב באמת – החברות. אצלינו הנצחון הוא לא העיקר. כל אחד זוכה! – כל ילד מקבל כרטיס אישי עם אפשרויות למשחקים נוספים במתחם.

  המשך...  

לגעת בשמיים – פארק החבלים של תל אביב – סקייטאון

חדש חדש! אטרקציית הסקיי-טאון – פארק החבלים של תל אביב, מבטיחה לכם חוויה מעשירה, מאתגרת וכייפית, שעוד לא חוויתם בישראל. מתקן המורכב מארבעה מפלסים ובהם מתקני גובה שנרשמו כפטנט רשום, מספק לכם חוויה ייחודית וספורטיבית. כשישאלו אתכם איך היה היום בקייטנה? תענו –  wow! (שמירה מוקפדת על בטיחות. השימוש במפלסים נקבע לפי גובה הילד,.קומת הקרקע מיועדת לילדים עד גובה 1.25 מטר)    

  המשך...