דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

סלין, אמא של עדי גרנק-מעוז

רוני יקרה,

זו סלין, אמא של עדי גרנק-מעוז, שהיתה בקבוצת ענבים בקרית אונו.
אמנם הקייטנה הסתיימה כבר לפני כמה ימים, אך לא הספקתי עדיין לשתף אותך בתחושות שלנו – של עדי ושלי. קבוצת הוואטסאפ היתה מלאה בסופרלטיבים, מה שלכשעצמו מרגש (לא מובן מאליו שאנשים יכתבו, ולא מובן מאליו שיכתבו כל כך הרבה דברים טובים!), אך הרגשתי שרציתי לכתוב יותר ולכן לא הגבתי שם.
הגעתי אל הקייטנה המטיילת במקרה, דרך המלצה של חברה. כבר בשיחת הטלפון הראשונה, התרשמתי שהקייטנה מנוהלת באופן חלק ומתוקתק. שהושקעה מחשבה עצומה ברעיונות מגוונים, ביצירת התנאים כדי שהילדים יהנו. והכל גם במחיר שאפשר לעמוד בו.
מן הרגע הראשון עדי נהנתה. כאמור, הגענו מגבעתיים, מבלי להכיר את הילדים (למעט את יעל). מיד עדי הרגישה בנוח, מצאה חברות, התחברה לפעילות. היא נפגשה עם חברים וחברות מהקייטנה כבר כמה פעמים – עוד במהלכה וגם עכשיו, לאחר מכן. בכל אחד מימי הקיטנה היא הלכה בשמחה ובכל יום חזרה מלאה בסיפורים ובחוויות. לא שמעתי ולו טרוניה אחת על הילדים, על הפעילויות, על הצוות. על הדרך, היא גם כתבה בית נוסף לשיר הקייטנה…
כששאלתי אותה בסוף הקיטנה איזה ציון היתה נותנת לקיטנה, היא אמרה 9.9, ואני חושבת שזה מעיד יותר מכל דבר אחר על איכות הקיטנה! (ילדים בני 9 וחצי הם לא קהל שאפשר לקנות בקלות!). ואגב, ה 0.1 שהקיטנה איבדה, היא בגלל זה שהגיעה עם חברה, והיא הרגישה שזה כובל אותה, כך שזה אפילו לא היה משהו בשליטתכם.
מודה לכם מאד על החוויה עבור עדי, מעבר לפעילויות המגוונות, היה מפגש עם חברים חדשים, והתנסות בסיטואצית חדשות. כל אלו התרחשו תחת ידיכם המיומנות. תחת ארגון וסדר מופתיים.
עלו והצליחו!
סלין מעוז